Betlejemskie Światło Pokoju w Wołominie

Ponad 30 letnia tradycja Betlejemskiego Światła Pokoju jest mocniejsza od wszelkich przeciwności – dziś światło niosące pokój dotarło do Wołomina. Zwyciężyło dobro, braterstwo i przyjaźń, bo Światło Betlejemskie – czy przywiezione bezpośrednio z Betlejem, Zakopanego, czy z Warszawskiej Archikatedry ma nas przede wszystkim łączyć – nie dzielić.

Dziękuję wołomińskim harcerzom za wizytę i przekazanie mi Światła Pokoju, które w tym roku niesione jest z przesłaniem nadziei. Z rozpaloną w sercu nadzieją na lepsze jutro przekażemy je dalej – z pokorą, wiarą w ludzi, w dobro i prawdę – napisała na Facebooku burmistrz Elżbieta Radwan.

W dniach 22 i 23 grudnia w godz. 8:30-15:30 lampion ze Światłem zostanie wystawiony w wejściu głównym Urzędu Miejskiego w Wołominie, aby każdy mógł w bezpieczny sposób zabrać światło do swojego domu. Podobnie jak w poprzednim roku prosimy o zabranie swojej świeczki, aby przekazanie Światła odbyło się bez pośrednictwa osób trzecich.

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.