Reklama

Dlaczego warto reklamować się na portalu internetowym „Wirtualny Wołomin”?

– Jesteśmy jednym z serwisów na terenie powiatu wołomińskiego. Docieramy do lokalnej społeczności, mamy również rzeszę Czytelników w wielu innych zakątkach Mazowsza. Co więcej, jesteśmy także aktywni na naszym fan page’u na facebook’u, co daje nam możliwość natychmiastowego dotarcia do tysięcy osób obserwujących nasz profil –  Nasze artykuły skłaniają Czytelników do zamieszczania komentarzy, co sprawia, że portal tętni życiem.

– Reklama jest emitowana na portalu przez 24h bez określania stałych godzin i dni emisji, przez co jest zawsze dostępna i widoczna dla naszych odbiorców. W ramach dłuższej współpracy ceny są negocjowane indywidualnie.

– Jak potwierdzają badania naukowe, większość ludzi (ok. 80% populacji) wykazuje pamięć wzrokową, dlatego baner reklamowy zamieszczany na portalu jest zapamiętywany dużo szybciej i na długi czas.

– Uczestniczymy w wielu akcjach charytatywnych, obejmujemy patronatem medialnym większe imprezy masowe organizowane na terenie powiatu wołomińskiego, przez co jesteśmy rozpoznawalni wśród lokalnej społeczności.

– Stale pracujemy nad ulepszaniem portalu, dzięki czemu Twoja reklama będzie miała coraz większe grono odbiorców!

Zawsze warto sprawdzić i rozważyć naszą propozycję reklamy, o czym przekonały się współpracujące z nami firmy i instytucje.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 22 304-14-50 lub
email: redakcja@wirtualnywolomin.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.