Bezpieczne półkolonie z wołomińską Policją

Wakacje to dla najmłodszych przede wszystkim czas wypoczynku i korzystania z różnych atrakcji. Jednak nawet w czasie wolnym od szkoły należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, o których policjanci przypominają w trakcie spotkań z najmłodszymi.

Dzieci spędzają tam czas na półkoloniach, „ Aktywne wakacje” w Wołominie, odwiedziła policjantka z Ogniwa do spraw Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji KPP Wołomin. W trakcie spotkania opowiedziała, w jaki sposób zadbać o bezpieczeństwo własne oraz innych osób podczas wakacyjnego wypoczynku. Przypomniała numer alarmowy 112 oraz sposób, w jaki należy prawidłowo wezwać pomoc. Omówiła także zasady bezpiecznego korzystania z przejść dla pieszych oraz prawidłowego korzystania z roweru czy hulajnogi. Funkcjonariuszka poruszyła także tematykę związaną z bezpiecznym wypoczynkiem nad wodą, w lasach i w górach.

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.