Dozór za posiadanie znacznej ilości narkotyków i amunicji bez zezwolenia

Wołomińscy kryminalni we współpracy z policjantami z Komisariatu Policji w Ząbkach przeprowadzili kolejną skuteczną realizację. Ustalili i namierzyli kobietę podejrzaną o posiadanie narkotyków. 30- latka w miejscu zamieszkania posiadała ich znaczną ilość. Podczas przeszukania, w mieszkaniu, funkcjonariusze znaleźli również amunicję do broni palnej. Zatrzymana usłyszała już zarzuty, teraz grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie wytypowali i namierzyli mieszkankę Ząbek, która znaczne ilości narkotyków miała przechowywać w miejscu zamieszkania. Funkcjonariusze zaplanowali i we współpracy z policjantami z Komisariatu Policji w Ząbkach przeprowadzili skuteczną realizację, w trakcie której zatrzymali 30-letnią obywatelkę Ukrainy.

Podczas przeszukania mieszkania, policjanci znaleźli i zabezpieczyli blisko 640 gramów środków psychoaktywnych w postaci 3 CMC, które w porcjach hurtowych gotowe były do wprowadzenia na czarny rynek. Ponadto ujawnili 77 sztuk amunicji do broni palnej.

Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanej zarzutów posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz posiadania amunicji bez wymaganego zezwolenia. Sąd nie uwzględnił wniosku Prokuratora Rejonowego w Wołominie o zastosowanie wobec podejrzanej tymczasowego aresztowania i zastosował wobec 30-letniej kobiety środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji z zakazem opuszczania kraju połączonym z zatrzymaniem paszportu.

Zatrzymanej grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Oprac. MK/ea

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.