Dzielnicowi i seniorzy podczas debaty społecznej w Markach

Komendant Komisariatu Policji w Markach oraz dzielnicowi spotkali się z seniorami w Centrum Aktywności w Markach. Seniorzy zostali zaproszeni przez funkcjonariuszy na debatę dotyczącą ich bezpieczeństwa. Podczas spotkania omówione były: oszustwa metodą „ na wnuczka, policjanta, akwizytora” oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Na zakończenie wszyscy uczestnicy dostali opaski odblaskowe, by być świadomym uczestnikiem ruchu drogowego.

29 marca 2022 w Centrum Aktywności w Markach odbyła się debata społeczna, w której uczestniczyli seniorzy oraz funkcjonariusze Komisariatu Policji w Markach. Policjanci zaprezentowali najnowsze metody oszustw, z jakimi spotkali się seniorzy na terenie garnizonu stołecznego. Funkcjonariusze ostrzegli przed domokrążcami podającymi się za pracowników administracji, którzy okradają osoby starsze. Mundurowi przypomnieli najważniejsze zasady bezpiecznego poruszania się po drodze: pieszego, rowerzysty, kierowcy pojazdu. W trosce o bezpieczeństwo seniorów, dzielnicowi z Komisariatu Policji w Markach: asp. sztab. Aneta Nasiłowska, asp. Grzegorz Donoch oraz asp. Radosław Roguszewki rozdawali opaski odblaskowe.

Komendant KP w Markach- kom. Marek Kosela obiecał, że wzmocni nadzór policyjny nad przejściami dla pieszych, przy których nie ma sygnalizacji świetlnej. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Seniorzy zostali zapewnieni, że ich bezpieczeństwo jest priorytetem w codziennej służbie funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Markach.

sierż. sztab. Monika KaczyńskaUdostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.