Gmina Klembów ma już 10 000 mieszkańców!

Czekali i się doczekali. Obserwując tempo przyrostu ludności w gminie Klembów wiadomo było, że 10 000 mieszkaniec jest tylko kwestią czasu.

Został nim mieszkaniec Roszczepu p. Wiesław Marian Dąbrowski, który przeprowadził się z Grudziądza, a do nas ściągnęła go miłość do kobiety. Trzeba przyznać, że trudno oprzeć się urokowi naszych pań.

Postanowiliśmy uroczyście uczcić to wydarzenie i zaprosiliśmy p. Wiesława do urzędu, aby z rąk Wójta Gminy Klembów Rafała Mathiaka oraz w towarzystwie osoby, która go zameldowała Inspektor ds. ewidencji ludności Renaty Baran, odebrał pamiątkowe upominki. Pan Wiesław był miło zaskoczony całą sytuacją, bo jak sam mówi, dopiero co się przeprowadził, a już spotkało go takie wyróżnienie. Jego przygoda z Gminą Klembów nie mogła zacząć się lepiej.

W codziennym funkcjonowaniu ta informacja nic nie zmienia z perspektywy zarządzania gminą, ale jest dla nas momentem symbolicznym. Przekroczyliśmy pewną barierę. Rosnąca liczba mieszkańców jest dla nas potwierdzeniem, że rozwijamy się w dobrym kierunku oraz nasze okolice są atrakcyjne pod kątem zamieszkania.

Panu Wiesławowi oczywiście życzymy samych miłych chwil spędzonych w naszych okolicach!

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.