IV Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy

Tradycyjnie Międzypokoleniowe Rajdy Rowerowe odbywały się w pierwszą sobotę lipca. W tym roku pandemia pokrzyżowała nam plany ale… nie poddajemy się tak łatwo!

Już 3 października zapraszamy do udziału w czwartej edycji Międzypokoleniowego Rajdu Rowerowego organizowanego we współpracy z Wołomińską Radą Seniorów. Startujemy z Parku przy Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich w Wołominie o godzinie 10.00 –jedziemy ulicą Zieloną, Lipową, Żytnią, Grabiczną aż do kaplicy w Ossowie i dalej przez tereny leśne do Leśniakowizny. Odwiedzimy również okolice rezerwatu Grabicz. Rajd zakończymy ogniskiem (zabezpieczonym przez strażaków z OSP Wołomin, kiełbaski zapewnia organizator!) na terenie po dawnej oczyszczalni na rogu ulicy Legionów i Zielonej. Tak jak w zeszłym roku trasa jest w dużej części leśna, malownicza, ale także piaszczysta i mokra. Czasami trzeba będzie prowadzić rower! Pamiętajcie o zabraniu małego ręcznika ponieważ będziemy przeprawiać się przez rzeczkę.

Zapisy trwają do 2 października do godz. 14.00. W związku z sytuacją epidemiologiczną i potencjalnymi zagrożeniami planujemy udział około 30 uczestników. Jak można się zarejestrować? W Wydziale Planowania Rozwoju i Rewitalizacji, pokój 210, II piętro UM Wołomin lub wypełniając formularz i wysyłając na adres: rewitalizacja@wolomin.org.pl

Uwaga! Osoby, które zapiszą się do godziny 14.00 2 października zostaną objęte ubezpieczeniem Zapisani po tym terminie jadą na własną odpowiedzialność.

trasa mapa

formularz

regulamin

UM Wołomin

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.