Naczelnik stołecznej drogówki pomógł bezdomnemu jak się okazało poszukiwanemu

Naczelnik stołecznej drogówki w drodze do Sądu Rejonowego w Wołominie podjął interwencje wobec osoby leżącej w krzakach. Policjant wraz z funkcjonariuszem swojego wydziału postanowili pomóc mężczyźnie. Ten nie tylko okazał się być osobą bezdomną, lecz również poszukiwanym do ustalenia miejsca pobytu. Po przeprowadzonych czynnościach 48-latek został skierowany do schroniska dla osób bezdomnych.

Młodszy inspektor Dariusz Ejsmont – Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji w drodze do Sądu Rejonowego w Wołominie, gdzie miał być przesłuchany w charakterze świadka do jednej ze spraw, podjął wraz z funkcjonariuszem swojego wydziału interwencję wobec osoby leżącej w krzakach. Policjanci postanowili pomóc mężczyźnie. W trakcie legitymowania 48-latka okazało się, że jest on osobą bezdomną, sprawdzenie w policyjnym systemie jego danych osobowych wykazało dodatkowo, że jest poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu, jako zaginiony.

Funkcjonariusze poinformowali o tym policjantów z Wołomina. Po przeprowadzonych czynnościach z udziałem 48-latka, został on skierowany do schroniska dla osób bezdomnych na terenie powiatu wołomińskiego.

asp. szt. Tomasz Sitek

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.