Nowy zastępca komendanta komisariatu w Radzyminie

Od 30 grudnia 2022 roku nowym zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Radzyminie jest aspirant Radosław Wasilewski. Rozkaz o mianowaniu, wydany przez Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie inspektora Marka Ujazdy, wręczył I Zastępca podinspektor Mariusz Pawlak.

Aspirant Radosław Wasilewski karierę w policji rozpoczął w 2010 r. jako funkcjonariusz służby prewencyjnej w Oddziałach Prewencji Policji w Warszawie. Od 2012 r. zasilił szeregi Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie zdobywał szlify policyjne na różnych stanowiskach: w pionie prewencji w Komisariacie Policji w Czosnowie i Posterunku Policji w Pomiechówku oraz Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym w KPP w Nowym Dworze Mazowieckim.

Od 2016 r. oddelegowany do Komisariatu Policji w Nasielsku, gdzie nadzorował pracę Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego. Tam też, przez pół roku 2019 pełnił obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu.

Do Komendy Powiatowej Policji w Wołominie trafił w grudniu ubiegłego roku, by objąć stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Radzyminie. Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, w którym uzyskał dwa tytuły magistra historii i administracji.

młodszy aspirant Monika Kaczyńska


Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.