Odpowie za kradzież w sklepie

Policjanci z Komisariatu Policji w Tłuszczu zatrzymali 61- latkę podejrzaną o kradzież w sklepie wielobranżowym. Kobieta, tego samego dnia dwukrotnie zrobiła zakupy, za które nie zapłaciła. Łączna wartość skradzionych produktów to około 2,5 tysiąca złotych. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Dyżurny Komisariatu Policji w Tłuszczu został powiadomiony o ujęciu sprawcy kradzieży. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów wielobranżowych na terenie miasta.

Interweniujący policjanci ustalili, że 61- latka tego samego dnia dokonała dwóch kradzieży. Jej łupem padły produkty spożywcze, przemysłowe, alkoholowe oraz ogrodnicze. Gdy przyszła za drugim razem, została przyłapana przez pracowników sklepu, jak próbowała wynieść kolejne artykuły. Łączna wartość skradzionych przedmiotów to około 2,5 tysiąca złotych.

Zgromadzony przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 61- latce zarzutu kradzieży. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

oprac. MK

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.