Podsumowanie świątecznych dni na wołomińskich drogach

W okresie Świat Wielkanocnych policjanci zatrzymali na terenie powiatu wołomińskiego 6 nietrzeźwych kierujących. Odnotowali też 20 kolizji i jeden wypadek drogowy, w którym ranna została jedna osoba. Podsumowując można z całą pewnością stwierdzić, że były to bezpieczne święta na wołomińskich drogach.

Od piątku wołomińska „drogówka” prowadziła działania pn. „Bezpieczna Wielkanoc”. Funkcjonariusze ruchu drogowego obecni byli na ulicach miast, gmin i trasach powiatu wołomińskiego. Kontrolowali stan techniczny pojazdów, sprawdzali stan trzeźwości kierujących. Nie obyło się również bez mandatów karnych nakładanych na sprawców wykroczeń w ruchu drogowym.

Przez cały świąteczny weekend funkcjonariusze na terenie powiatu wołomińskiego odnotowali 20 kolizji drogowych i jeden wypadek drogowego (na terenie Marek), w którym ranna została jedna osoba. Funkcjonariusze zatrzymali 6 nietrzeźwych kierujących, wszyscy to rowerzyści. Policjanci za różnego rodzaju wykroczenia w ruchu drogowym nałożyli też 145 mandatów karnych i skierowali 4 wnioski o ukaranie do sądu. Za przekroczenie prędkości 50+ zatrzymali też dwa prawa jazdy a za stan techniczny pojazdów 13 dowodów rejestracyjnych.

Podsumowując można stwierdzić, że Święta Wielkanocne na wołomińskich drogach przebiegły spokojnie i bezpiecznie.

asp. szt. Tomasz Sitek

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.