Policja poszukuje świadków kradzieży skutera z przyczepką

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Markach prowadzą sprawę kradzieży skutera wodnego Yamaha wraz z przyczepką specjalistyczną. Pojazdy przedstawione na zdjęciach w dniu 28 czerwca 2022 r. około godziny 13:10 w Markach na ulicy Słonecznej skradziono z parkingu podziemnego. Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat zdarzenia lub były świadkami, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Markach osobiście lub telefonicznie pod numerem 47 724 77 61, 47 724 77 62.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Markach prowadzą sprawę kradzieży skutera wodnego Yamaha wraz z przyczepką specjalistyczną. Pojazdy przedstawione na zdjęciach w dniu 28 czerwca 2022 r. około godziny 13:10 w Markach na ulicy Słonecznej skradziono z parkingu podziemnego. Skuter zabezpieczony był szarym pokrowcem. Sprawcy poruszali się samochodem marki Toyota typu kombi. Pojazd koloru czarnego z przyciemnianymi szybami z charakterystycznymi srebrnymi relingami dachowymi.

Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat przechowywania lub parkowania wymienionych pojazdów, były świadkami zdarzenia lub kierowały samochodem, których rejestrator jazdy utrwalił moment kradzieży, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Markach ul. Sportowa 5 lub pod numerem telefonu : 47 724 77 61, 47 724 77 62. Gwarantujemy anonimowość.

sierżant sztabowy Monika Kaczyńska

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.