Policjanci odzyskali mercedesa

Częściowo zdekompletowanego mercedesa o wartości blisko 170 tyś złotych ujawnili w miejscowości Wiktorów w gminie Radzymin funkcjonariusze miejscowej jednostki Policji. W chwili odnalezienie pojazdu, jego właściciel zgłosił się do komisariatu w Ząbkach celem złożenia zawiadomienia o jego kradzieży. Mercedes po wykonanych czynnościach z udziałem technika kryminalistyki trafił na policyjny parking. Dalsze czynności w przedmiotowej sprawie prowadzić będą funkcjonariusze z Ząbek.

Funkcjonariusze z Radzymina kilka dni temu otrzymali informację, że w miejscowości Wiktorów może stać samochód pochodzący z przestępstwa. Policjanci udali we wskazane miejsce. Tam na jednej z dróg gruntowych z dala od zabudowań mieszkalnych ujawnili częściowo zdemontowanego mercedesa. Niemal w tym samym czasie policjanci otrzymali informację od swoich kolegów z Ząbek, że w ich jednostce Policji czeka na zgłoszenie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa – kradzieży właściciel mercedesa. Wartość pojazdu poszkodowany oszacował na blisko 170 tyś złotych.

Funkcjonariusze w obecności technika kryminalistyki dokonali oględzin pojazdu, po czym został on odholowany na policyjny parking depozytowy. Teraz dalsze czynności w tej sprawie prowadzić będą policjanci z komisariatu w Ząbkach.

asp. szt. Tomasz Sitek

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.