Policjanci poszukują świadków wypadku

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 12 stycznia 2022 roku około godz. 7.00 w miejscowości Mokra Wieś na skrzyżowaniu ul. Podkowińskiego z ul. Jesionową. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

Wydział Dochodzeniowo – Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Wołominie prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego zaistniałego w dniu 12 stycznia 2022 roku około godz. 7.00 w miejscowości Mokra Wieś na skrzyżowaniu ul. Podkowińskiego z ul. Jesionową, w którym kierujący n/n pojazdem n/n marki (koloru szarego, combi) o początkowych nr rej. WWL…… kierowany przez n/n zderzył się z kierującą rowerem Jolantą M., która doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala w Wołominie.

Wszystkie osoby będące świadkami wypadku proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KPP Wołomin ul. Wileńska 43a, 05-200 Wołomin tel. + 48 47 72-47-259 lub 22 776-20-21.

prowadzący postępowanie: mł. asp. Justyna Szczepanek tel. służb. 4772-47 259

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.