Policjanci uczestniczyli w „Spartakiadzie Rodzinnej MSG” w Markach

To już kolejny rok, kiedy mieszkańcy Marek oraz okolic mogli spędzić aktywnie dzień, uczestnicząc w „Spartakiadzie Rodzinnej MSG”. Piknik, zorganizowany na terenie stadionu miejskiego przy ulicy Wspólnej 12, był wyjątkową okazją na spotkania w plenerze z rodziną, znajomymi, ale również na zawieranie nowych znajomości. Niezależnie od wieku czy zainteresowań, każdy znalazł coś dla siebie.

W niedzielę na uczestników pikniku czekała rywalizacja w różnych dyscyplinach sportowych, konkursy, koncerty muzyczne, pokazy taneczne, atrakcje dla dzieci, które bawią, a zarazem inspirują. Miłośnicy jedzenia, mogli spróbować potraw z różnych stron świata, na stoiskach kulinarnych. Pasjonaci roślin wziąć udział w akcji wymiany zużytych baterii na kwiaty, a wielbiciele czworonogów obejrzeć pokaz tresury psów. Tego dnia, głowy wielu uczestniczek i uczestników, przyozdabiały piękne kwiatowe wianki, które można było otrzymać na specjalne zamówienie przy jednym ze stoisk.

Na mareckiej „Spartakiadzie Rodzinnej MSG” nie zabrakło również służb mundurowych, a wśród nich funkcjonariuszy z Komendy Stołecznej Policji, Komendy Rejonowej Policji-Warszawa VII oraz Komendy Powiatowej Policji w Wołominie. Stoisko policyjne było oblegane przez małych, jak i dużych. Uczestnicy otrzymali dużą dawkę wiedzy na temat bezpieczeństwa oraz chętnie dzielili się z funkcjonariuszami swoimi spostrzeżeniami. Osoby bardziej zainteresowane służbą, oblegali stanowisko daktyloskopijne technika kryminalistyki, zaś fani motoryzacji mogli wejść do oznakowanego radiowozu lub usiąść na motorze policjantów Wydziału Ruchu Drogowego.

Jednym z ważnych wydarzeń dla funkcjonariuszy był mecz piłki nożnej. Rywalizowała w nim Reprezentacja Polskich Policjantów z drużyną Marcovii. Funkcjonariusze zwyciężyli, za co należą się im ogromne gratulacje. Tego dnia puchar zdobyły również policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie, które wzięły udział w konkursie kulinarnym.

Dzień pełen emocji i pozytywnej energii zakończył się, lecz liczymy na kolejne spotkanie w przyszłym roku.

mł. asp. Monika Kaczyńska

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.