Policjantki z Marek na podium

W ostatni weekend w Markach odbyły się imprezy plenerowe, na które przybyli licznie goście. W sobotę, na lokalnym stadionie MCER odbył się piknik wojskowy zorganizowanym dla mieszkańców i okolic oraz zawody sportowe pod hasłem „Wyzwanie Weterana”. Wsparcia w zabezpieczeniu pikniku udzielili funkcjonariusze mareckiego komisariatu. Złotym pucharem, za zdobycie pierwszego miejsca w XVII Spartakiadzie Rodzinnej, mogą pochwalić się policjantki z Komisariatu Policji w Markach, które wzięły w tym przedsięwzięciu udział.

Ostatni weekend przyciągnął do Marek tłumy ludzi. Na markowski stadion MCER przybyło blisko 300 zawodników, którzy powrócili z misji wojennych i konkurowali w kilku dyscyplinach sportowych. Uroczystego otwarcia pikniku „Wyzwanie Weterana” dokonał Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak. Oprócz zmagań sportowych, goście mogli zobaczyć pojazdy wojskowe, zjeść pyszną żołnierską grochówkę i dowiedzieć się więcej o służbie w Wojsku Polskim. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Markach wsparli wojsko i zadbali o bezpieczeństwo i porządek publiczny podczas imprezy.

W niedzielę, policjantki z Komisariatu Policji w Markach wzięły udział w XVII edycji Spartakiady Rodzinnej. Pokonały pozostałych uczestników i zdobyły złoty puchar za pierwsze miejsce w konkursie zorganizowanym przez władze lokalne.

Spotkania plenerowe zainicjowane były przez Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa podległe Ministerstwu Obrony Narodowej, Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze oraz Burmistrza Miasta Marki.

młodszy aspirant Monika Kaczyńska

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.