Polonus uruchamia kursy wakacyjne

Na trasie wakacyjnych linii Polonusa znajdą się najpopularniejsze w sezonie letnim nadmorskie i mazurskie miejscowości: Krynica Morska, Gdańsk, Puck, Łeba, Dębki, Karwia, Jastrzębia Góra, Władysławowo, Kąty Rybackie, Mikołajki, Mrągowo, Ruciane Nida czy Giżycko. Wakacyjne kurorty już niebawem przeżywać będą prawdziwe oblężenie. Warto zatem właśnie teraz zadbać o to, by zapewnić sobie komfortową i bezpieczną podróż na wymarzone wakacje.

Dogodne godziny podróży, korzystne ceny biletów oraz nowoczesne i komfortowe autokary to gwarantowany sposób na przyjemne spędzenie wakacyjnego urlopu czy weekendowego wyjazdu.

Na trasie wakacyjnej linii Polonusa Warszawa – Krynica Morska znajdą się popularne w sezonie letnim miejscowości: Elbląg, Jantar, Stegna, Sztutowo czy Kąty Rybackie. Autokary Polonus będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o godzinie 7:00 i 23:45 by dotrzeć do celu już o godzinie 12:32 i 05:12. Kursy powrotne do Warszawy będą wyruszać z Krynicy Morskiej o godzinie 11:45 i 15:10, aby o godzinie 17:30 i 20:55 dotrzeć do Warszawy.

Linia Warszawa – Łeba prowadzi przez nadmorskie miejscowości jak: Władysławowo, Gdańsk, Puck, Chłapowo, Jastrzębia Góra, Karwia, Dębki i Łeba. Autokary będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o godzinie 22:30, by dotrzeć do Łeby już o godzinie 07:10. Kurs powrotny z Łeby do Warszawy będzie wyruszać o godzinie 08:00, aby o godzinie 17:40 dotrzeć do Warszawy.

Na trasie wakacyjnej linii Polonus Warszawa – Giżycko znajdą się popularne w sezonie letnim miejscowości: Ostrołęka – Stare Kiełbonki – Zgon – Ruciane Nida – Ukta – Mikołajki – Ryn – Wilkasy

Polonus do obsługi swoich połączeń przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu. Równolegle, tak na kursach Polonusa honorowane są stałe zniżki: 80% dla dzieci w wieku 0-6 lat (do rozpoczęcia nauki), zniżka w wysokości 20% dla uczniów, studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów.

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.