Poszukiwany ENA i czerwoną notą Interpolu wpadł na Lotnisku Chopina

45 – letni mieszkaniec Wołomina poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania oraz czerwoną notą Interpolu przez polski wymiar sprawiedliwości został ujęty na warszawskim lotnisku przez funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej Warszawa-Okęcie podczas kontroli granicznej.

Do zatrzymania mężczyzny doszło po przylocie samolotu z Londynu. 45 – letni Polak wpadł w ręce funkcjonariuszy Straży Granicznej w trakcie kontroli paszportowej, kiedy to okazało się, że figuruje w bazach poszukiwawczych w celu aresztowania i przekazania lub ekstradycji. Mężczyzna ścigany był w ramach Europejskiego Nakazu Aresztowania wydanego przez polski wymiar sprawiedliwości, a także czerwoną notą Interpolu przez Prokuraturę Okręgową Warszawa Praga oraz wydział kryminalny KPP Wołomin za oszustwa. Po zakończeniu czynności służbowych zatrzymanego przekonwojowano i przekazano do aresztu śledczego Warszawa-Białołęka.

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.