Poszukiwany listem gończym Jarosław Liwiński

Policjanci z Komisariatu Policji w Ząbkach poszukują Jarosława Liwińskiego. Mężczyzna ścigany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy Warszawa Praga celem odbycia kary łącznej w wymiarze 3 lata i 9 miesięcy, oraz listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy dla Warszawa Praga celem zastosowania tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego mężczyzny o kontakt z KP Ząbki w siedzibie jednostki przy ul. Górnośląskiej 30 lub pod numerem tel. 47 72 47 821.

Jarosław Liwiński s. Krzysztofa i Elżbiety lat 39, ostatnio zamieszkały Ząbki ul. Polna

Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy Warszawa Praga celem odbycia kary łącznej w wymiarze 3 lata i 9 miesięcy, oraz listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy dla Warszawa Praga celem zastosowania tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Dla funkcjonariuszy ważna jest każda informacja dotycząca ściganego mężczyzny i jego obecnego miejsca pobytu. Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy znają miejsce pobytu poszukiwanego, o kontakt pod numerem telefonu 47 72 47 821, 47 72 47 822, telefonem alarmowym 112 lub z najbliższą jednostką Policji.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: komendant.kp-zabki@ksp.policja.gov.pl. Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej (art. 280 § 2 kpk).

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.