Poszukiwany listem gończym Rafał Przybysz

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie poszukują Rafała Przybysz, s. Bogdana. Mężczyzna ścigany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim, w celu odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności. Apelujemy do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu mężczyzny o kontakt z policjantami prowadzącymi poszukiwania.

Poszukiwany to to Rafał PRZYBYSZ s. Bogdana, ur. 28.06.1992 r. Ostatni znany adres zamieszkania mężczyzny – Wujówka 13, gm. Jadów

Mężczyzna ścigany jest listem gończym z dnia 31 marca 2021 r. wydanym przez Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim w celu odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 244 kk w zw. z art. 180a kodeksu karnego oraz innych. W sumie poszukiwany do dobycia kary 5 lat i 3 miesięcy pozbawienia wolności.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego mężczyzny o kontakt pod numerem telefonu (22) 776 20 21, 47 724 79 01, 47 72 47 203 lub z najbliższą jednostką Policji.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres e-mail: kpp.wolomin-kryminalny@ksp.policja.gov.pl. Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej (art. 280 § 2 kpk).

młodszy aspirant Monika Kaczyńska

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.