Pożegnanie długoletniej pracownicy Komendy Powiatowej Policji

Po 22 latach pracy w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie na zasłużoną emeryturę odeszła pani Marianna Sykała. Długoletnią pracownicę pożegnali policjanci i pracownicy jednostki. Kierownictwo oraz zebrane osoby podziękowały Pani Mariannie za sumienną, rzetelną pracę oraz życzyli jej wszelkiej pomyślności na emeryturze.

Pani Marysia, jak zdrobniale nazywali ją policjanci i pracownicy wołomińskiej komendy, zajmowała się obsługą informatyczną w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym w tej jednostce Policji przez blisko 22 lat. Pracę w Komendzie Powiatowej Policji w Wołominie rozpoczęła w 1999 roku. Przez wszystkie lata dała się poznać, jako sumienna i dokładna pracownica oraz pomocna i życzliwa koleżanka.

W minioną środę policjanci i pracownicy wołomińskiej komendy zebrali się, aby wspólnie podziękować Pani Mariannie za długą i rzetelną pracy. W uroczystym pożegnaniu udział wzięli, komendanci i naczelnicy oraz policjanci i pracownicy cywilni jednostki. Komendant Powiatowy Policji w Wołominie insp. dr Marek Ujazda i I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie podinsp. dr Mariusz Pawlak złożyli na ręce Pani Marianny podziękowania, wyrazy wdzięczności wraz z symbolicznym bukietem kwiatów i pamiątkowym upominkiem. W imieniu NSZZ Policjantów słowa uznania oraz życzenia pomyślności na nowym etapie życia przekazał Pan Dariusz Wichniewicz, który uhonorował Panią Mariannę Sykała medalem 100-Lecia Powstania Policji Państwowej Zarządu Głównego NSZZ Policjantów.

Świeżo upieczona emerytka podziękowała kierownictwu oraz osobom, z którymi przez lata pracowała za ciepłe słowa i miłe pożegnanie. Jak podkreśliła, będzie wspominać czas spędzony w Komendzie Powiatowej Policji w Wołominie.

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.