Radzymin: 738 zmieni trasę

Od 22 marca autobusy linii 738 ominą al. Jana Pawła II w Radzyminie na odcinku pomiędzy ulicami marsz. J. Piłsudskiego a gen. J. Hallera i pojadą ulicą Bohaterów Radzymina 1920. Na fragmencie trasy objazdowej, ograniczonym przystankami Os. Victoria i Traugutta, ruch będzie odbywał się w przeciwnych niż obecnie kierunkach.

miana trasy linii 738 spowodowana jest rozpoczęciem w poniedziałek, 22 marca, przebudowy fragmentu al. Jana Pawła II od ulicy marsz. J. Piłsudskiego do ulicy gen. J. Hallera w Radzyminie. Autobusy będą kursowały objazdem do odwołania. Po zjechaniu z al. Jana Pawła II pojadą prosto ul. Bohaterów Radzymina 1920, dalej ul. J. Słowackiego do Konstytucji 3 Maja. Po dojechaniu do al. Jana Pawła II zawrócą na rondzie gen. J. Hallera i skończą kurs na przystanku Traugutta na ul. Konstytucji 3 Maja. Z tego przystanku będą także wyruszały w kierunku Warszawy.

Uwaga na zmiany przystanków

Przystanki Os. Victoria 01, Słowackiego 01, Korczaka 01 i Norwida 01 na ul. J. Słowackiego i Konstytucji 3 Maja będą obowiązywały w kierunku końcowego przystanku w Radzyminie – Traugutta (obecnie zatrzymują się na nich autobusy jadące w kierunku Warszawy). Natomiast na przystankach: Traugutta 02, Norwida 02, Korczaka 02, Słowackiego 02 i Os. Victoria 02 będą zatrzymywały się autobusy zmierzające do Warszawy (obecnie obowiązują w kierunku końcowego radzymińskiego przystanku Os. Victoria).

Pasażerowie będą mogli korzystać z przystanków zastępczych:

Traugutta 51 – przy ul. Konstytucji 3 Maja za skrzyżowaniem z ul. Polskiej Organizacji Wojskowej w kierunku al. Jana Pawła II;

Bohaterów Radzymina 1920 51 – przy ul. Bohaterów Radzymina 1920 przy skrzyżowaniu z ul. Wołomińską w kierunku Warszawy;

Bohaterów Radzymina 1920 52 – przy ul. Bohaterów Radzymina 1920 przy skrzyżowaniu z ul. Wołomińską w kierunku Radzymina.

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.