Rusza Marecki Budżet Obywatelski

Niedawno odbyło się pierwsze spotkanie Zespołu ds. Mareckiego Budżetu Obywatelskiego (MBO). Wyłoniono przewodniczącego w osobie Bartosza Szczepańskiego.

Zadaniem Zespołu jest dbanie o prawidłowy przebieg konsultacji społecznych, zgodnie z regulaminem MBO, w tym w szczególności:
– monitorowanie przebiegu akcji informacyjno-edukacyjnej,
– wstępna weryfikacja formalna i merytoryczna złożonych projektów,
– przekazanie prawidłowych i pozytywnie ocenionych projektów do Urzędu Miasta, gdzie odpowiednie wydziały merytoryczne ocenią możliwość ich realizacji. Po pozytywnej weryfikacji projekty zadań są dopuszczane do procedury głosowania,
– ocena procesu wdrażania Mareckiego Budżetu Obywatelskiego oraz przekazanie tej oceny Burmistrzowi.

Zapraszamy wszystkich do składania swoich projektów, można to zrobić osobiście w Urzędzie Miasta Marki, przez ePUAP.gov.pl, mailowo: zdecyduj@marki.pl.

Termin zgłaszania projektów trwa od 1 kwietnia do 22 kwietnia do godziny 23:59:59

Zachęcamy do składania projektów zadań, do dyspozycji jest 800 tys. zł. Nie wiesz jak złożyć wniosek, jak go wypełnić? Zapraszamy na dyżury:
– 30 marca od 18:00 do 21:00 oraz 21 kwietnia od 18:00 do 20:00 w CAF3 przy ul. Fabrycznej 3.
– 6 kwietnia, 13 kwietnia i 20 kwietnia od 16:00 do 18:00 uzyskasz poradę w wydziałach merytorycznych w Urzędzie Miasta.

Urzędnicy podpowiedzą, gdzie możesz zlokalizować inwestycję, jak wycenić elementy projektu i jak oszacować koszty.

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.