Ścigany listem gończym Hubert Karczewski

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie poszukują Huberta Karczewskiego. Mężczyzna ścigany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Łodzi – Widzewa w Łodzi w celu odbycia kary 120 dni pozbawienia wolności. Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego mężczyzny o kontakt pod numerem telefonu (22) 776 20 21 lub 47 724 79 01. Informacje można też przekazywać pisząc na adres e-mail: kpp.wolomin-kryminalny@ksp.policja.gov.pl

Ścigany mężczyzna to Hubert Karczewski syn Leszka, urodzony 5 lutego 1974 r.

Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Łodzi – Widzewa w Łodzi w celu odbycia kary 120 dni pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 209 § 1 k.k.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego mężczyzny o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie w siedzibie jednostki przy ulicy Wileńskiej 43A, pod numerem telefonu (22) 776 20 21 lub 47 724 79 01 lub z najbliższą jednostką, prokuraturą lub sądem ( art. 280 § 1 pkt 4 kpk)

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: kpp.wolomin-kryminalny@ksp.policja.gov.pl

Jednocześnie zapewniamy o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej (art. 280 § 2 kpk) Ostrzega się, że ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie mu dopomaganie mu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat ( art. 239 § 1 kk)

młodszy aspirant Monika Kaczyńska

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.