Skoro raz się udało, to może się znowu udać?

Policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali 30- latkę podejrzaną o kradzież w drogerii. Łupem kobiety padły artykuły kosmetyczne o łącznej wartości ponad 900 zł. Za przestępstwo kradzieży, grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Skoro raz się udało, to może się znowu udać? Być może takie motto przyświecało 30- latce, która została ujęta przez pracownika ochrony, na terenie drogerii w Wołominie.

Dyżurny wołomińskiej komendy powiadomiony o zdarzeniu na miejsce wysłał policjantów Wydziału Prewencji. Funkcjonariusze ustalili, że podejrzana to mieszkanka naszego powiatu. Podczas interwencji na jaw wyszło, że to nie jest jedyna kradzież kobiety na terenie sklepu. Potwierdziło to nagranie z monitorigu. Łupem 30- latki padły głównie artykuły kosmetyczne. Sumę strat oszacowano na kwotę ponad 900 zł.

Podejrzana została zatrzymana i przewieziona do policyjnego aresztu. Teraz odpowie za przestępstwo kradzieży, za co grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Monika Kaczyńska

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.