Skuteczni w poszukiwaniach

Dobre rozpoznanie oraz czujność funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Radzyminie przyniosła wymierne efekty. Mundurowi z Radzymina przez bardzo krótki okres czasu na podległym terenie zatrzymali sześciu mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Wszyscy zgodnie z sądowymi nakazami trafili do wyznaczonych zakładów karnych.

Powszechnie wiadomo, że priorytetem policjantów jest dbanie o porządek publiczny oraz bezpieczeństwo obywateli. Funkcjonariusze w ramach służby zajmują się też poszukiwaniem osób zaginionych, identyfikacją osób o nieustalonej tożsamości, ustalaniem miejsca pobytu osób poszukiwanych przez ograny ścigania oraz realizują nakazy doprowadzeń osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

Tym razem policjanci z Komisariatu Policji w Radzyminie w zaledwie kilka dni zatrzymali sześciu mężczyzn poszukiwanych sądowymi nakazami doprowadzenia za różne przestępstwa. Trzech zatrzymanych w zakładzie karnym spędzi 8 miesięcy, jeden 6 miesięcy, a pozostali dwaj kolejno 120 i 75 dni pozbawienia wolności. Mężczyźni poszukiwani byli przez wołomiński oraz warszawski wymiar sprawiedliwości.

mł. asp. Monika Kaczyńska

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.