Świadkowie wypadku w Radzyminie poszukiwani

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło w Radzyminie, na terenie powiatu wołomińskiego. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzeń, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie poszukują świadków wypadku drogowego. Do zderzenia, samochodu osobowego Toyota o nr rejestracyjnych WWL 9985N z motocyklem Ducati nr rejestracyjny WF 3252, doszło 23 sierpnia 2023 roku około godziny 18:18 w Radzyminie, na skrzyżowaniu ulic Konstytucji 3 Maja i Pogonowskiego. W wyniku tego zdarzenia, kierujący jednośladem doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala.

Wszystkie osoby, które były naocznymi świadkami lub mają wiedzę o zdarzeniu, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KPP Wołomin ul. Wileńska 43 a, 05-200 Wołomin tel. 47 7247259 lub 022 776-20-21.

mł. asp. Monika Kaczyńska

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.