Szczęśliwy finał poszukiwań małego chłopca

Chwile grozy przeżyła mama dziecka, które wyszło z domu i oddaliło się z miejsca zamieszkania. Kobieta usiłowała sama odnaleźć syna, lecz bezskutecznie. O pomoc poprosiła policjantów. Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Radzyminie odnaleźli chłopca na sali zabaw. Dziecko całe i zdrowe wróciło do mamy.

Tego dnia chłopiec przebywał pod opieką babci. Wykorzystał chwilę nieuwagi seniorki i wyszedł z domu. Oddalił się z miejsca zamieszkania. Natychmiast działania podjęła mama dziecka i szukała go na własną rękę. Nie odnalazła syna. Poinformowała o zdarzeniu Policję.

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Radzyminie: aspirant sztabowy Sylwia Borzymek i aspirant Ireneusz Pazio odnaleźli dziecko w sali zabaw. Chłopiec sam przyszedł na salę zabaw, czym wzbudził duże zainteresowanie pracowników tego miejsca. Skontaktowali się oni z policją i poinformowali o niecodziennej wizycie dziecka bez opiekuna. Na miejscu natychmiast zjawili się mundurowi i ustalili, że jest to poszukiwany chłopiec.

Dzielnicowi podarowali dziecku pluszowego misia, po to by chłopiec mile wspominał spotkanie z policjantami, czuł się bezpiecznie i wiedział, że funkcjonariuszy zawsze może poprosić o pomoc.

podinspektor Wioletta Zychnowska

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.