Ty też możesz pomóc ustalić sprawców kradzieży

Policja poszukuje świadków kradzieży, aktów wandalizmu jakie miały miejsce na terenie Wołomina. Jeszcze teraz możesz zareagować i „Nie Tolerując przestępczości” przyczynić się do ustalenia sprawców. Osoby mogące nam pomóc proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z powiatowego Wydziału Prewencji.

Powiadomieni policjanci dążą do ustalenia i zatrzymania sprawców niżej wymienionych kradzieży, aktów wandalizmu i uszkodzenia mienia. W wielu przypadkach prowadzonych spraw policyjni specjaliści wykonali dokładne oględziny na miejscu zdarzenia, zabezpieczyli ślady, przesłuchali świadków, a jeśli będzie to niezbędne, wezwą biegłych z potrzebnych im dziedzin. Policja szczegółowo wyjaśnia okoliczności wszystkich tych zdarzeń. Dlatego też liczymy na Państwa pomoc. Jeszcze teraz możesz zareagować i Nie Tolerując przestępczości przyczynić się do ustalenia sprawców.

Świadkowie lub osoby mogące udzielić informacji pomocnych w ustaleniu sprawców w wymienionych sprawach, są proszeni o osobiste skontaktowanie się z Komendą Powiatową Policji w Wołominie, Wydział Prewencji przy ul. Legionów 31a, Zespół ds. Wykroczeń lub telefonicznie pod numerami: (022) 776 45 08 wew. 110 lub 776 20 21 czynny całą dobę. Również anonimowo.

– 10 stycznia 2022 roku o godz. 16:36 w Wołominie przy ul. Geodetów 2 w sklepie „EMPIK” nieznani mężczyźni ukradli dwie płyty CD na kwotę 104,98 zł .
– 10 stycznia 2022 roku o godz. 16:36 w Wołominie w sklepie „HEBE” nieznany mężczyzna ukradł dwie wody toaletowe marki Adidas Dynamic i Karl Lagerfeld na kwotę 257,98zł.
– 23 grudnia 2021 roku w Wołominie przy ul. Geodetów 2 nieznana osoba ukradła kwotę 250 zł pozostawione w bankomacie przez osobę wypłacającą.
– 17 grudnia 2021 roku w Wołominie przy ul. Wileńskiej 49 nieznana osoba ukradła paczkę z paczkomatu o wartości 80 zł na szkodę Macieja B.

sierż. sztab. Monika Kaczyńska

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.