Ukradł 11 paczek kapsułek do prania

21-latek z gm. Tłuszcz podejrzany jest o kradzież 11 paczek kapsułek do prania z jednego z marketów w Kałuszynie. Mężczyznę zatrzymali dzielnicowi wezwani przez pracowników sklepu. Okazało się, że mężczyzna już wcześniej wiele razy dokonywał podobnych przestępstw. W tej sprawie usłyszał już zarzut kradzieży. Przyznał się do niego i dobrowolnie poddał się karze pozbawienia wolności i grzywny.

W Kałuszynie dzielnicowi z miejscowego posterunku policji zostali wezwani do jednego z marketów, gdzie zauważono młodego mężczyznę chodzącego po sklepie z torbą pełną towaru.

Mundurowi pilnie pojawili się na miejscu i zatrzymali będącego już za linia kas 21-letniego mieszkańca gminy Tłuszcz. Mężczyzna miał w torbie 11 paczek kapsułek do prania, za które nie zapłacił. Skradziony towar był nieuszkodzony więc przekazany został kierownikowi sklepu. Wartość towaru wyniosła 538 zł.

21-latek został zatrzymany i trafił do posterunku, gdzie usłyszał zarzut kradzieży. Okazało się również, że 21-latek ma już na swoim koncie wiele podobnych przestępstw popełnionych na terenie województwa mazowieckiego. Podejrzany o wczorajszą kradzież odpowie teraz za kolejny taki czyn. Mężczyzna przyznał się do kradziezy i dobrowolnie poddał się karze.

st. asp. Marcin Zagórski

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.