Ulica Słoneczna i Łąkowa w Tłuszczu w nowym wydaniu

Ulica Słoneczna i Łąkowa w Tłuszczu zostały przebudowane i zmieniły swoje oblicze. Była to ważna inwestycja na mapie gminy.

Na jezdni, która wielokrotnie była naprawiana i łatana pojawiła się nowa nakładka asfaltowa, a oprócz tego także nowe chodniki, ścieżki rowerowe oraz odwodnienie. Wyznaczono także przejścia dla pieszych, a jedno z nich- na skrzyżowaniu ulicy Słonecznej z ulica W. W. Odrowąża wyniesiono.

Temat tej inwestycji wielokrotnie był poruszany podczas spotkań z mieszkańcami, Radnym osiedla Słoneczna Tadeuszem Groszkiem oraz Przewodniczącym osiedla Dawidem Krzyżewskim. Wiedziałem i widziałem, że ulice są w tragicznym stanie i wymagają gruntownej przebudowy. Na ulicy Słonecznej i Łąkowej mieszka blisko 300 osób, które każdego dnia poruszały się po jezdni i chodnikach, których stan pozostawiał wiele do życzenia. Dziś możemy z dumą pochwalić się efektem działań, które zostały zrealizowane dzięki bezbłędnie napisanemu wnioskowi i pozyskaniu środków finansowych – mówi burmistrza Tłuszcza Paweł Bednarczyk

Wartość inwestycji wynosi 3,85 mln zł, z czego aż 2,36 mln zł Gmina pozyskała w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.