W Wołominie jak w Ciechocinku

Od niedzieli o gałęzie tarniny rozbija się solanka, która odparowując wypełnia cennymi mikroelementami przestrzeń przy ul. Tęczowej. Tężnię wykonano w ramach projektu zgłoszonego do Społecznych Wniosków do Budżetu Gminy 2020 „Zawsze dla Sławka – zdrowo i kolorowo”. Brawa i gratulacje należą się pomysłodawcy panu Maciejowi Łosiowi oraz wszystkim mieszkańcom, którzy oddali swój głos na ten projekt.

Przy tężni znajdziecie jedną z budek bookcrossingowych. To projekt Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wołominie im. Zofii Nałkowskiej, który z pewnością umili Wam czas spędzony podczas zażywania prozdrowotnych inhalacji solankowych. Symboliczne książki dołożyli do kolekcji zastępca burmistrza Dariusz Szymanowski oraz zaangażowana w projekt radna Aneta Adamus.

Pobyt w tężni pozwoli zadbać o kondycję dróg oddechowych, przyniesie relaks i odprężenie. Inwestycja dostarczy wszystkim mieszkańcom dodatkowej energii i poprawi samopoczucie.

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.