Wołomin: Dzielnicowi odnaleźli skradzionego w Wyszkowie Opla

Realizując zadania służbowe w rejonie służbowym dzielnicowi wydziału prewencji wołomińskiej Komendy zwrócili uwagę na opla combo z uszkodzonym lusterkiem, który stał zaparkowany przy ul. Armii Krajowej. Policjanci postanowili sprawdzić pojazd. W policyjnej bazie figurował, jako skradziony na terenie Wyszkowa. Samochód trafił na policyjny parking, z którego w najbliższym czasie odbierze go właściciel.

Dzielnicowi to policjanci utrzymujący bezpośredni kontakt ze społecznościami lokalnymi swoich rejonów, rozpoznający ich potrzeby i oczekiwania w zakresie szeroko pojmowanego bezpieczeństwa, zarówno indywidualnego, jak i publicznego. Dzielnicowi diagnozują wspólnie z mieszkańcami lokalne problemy, ustalają ich przyczyny i pomagają w poszukiwaniu skutecznych sposobów ich rozwiązania.

Dzielnicowi swoją służbę, która nazwana jest obchodem, pełnia głównie przemieszczając się pieszo w ramach swojego rejonu służbowego. Służbę pełnić mogą również wspólnie z dzielnicowym z sąsiadującego rejonu służbowego, czy też wykorzystywać środek transportu, co ma szczególne znaczenie w rejonach pozamiejskich.

Wczoraj dzielnicowi wydziału prewencji wołomińskiej Komendy w ramach obchodu swoich rejonów służbowych przy ulicy Armii Krajowej zwrócili uwagę na opla combo, który miał nie tylko uszkodzone lusterko, lecz również prawy bok. Policjanci postanowili sprawdzić pojazd. W policyjnym systemie figurował, jako utracony w wyniku kradzieży na terenie Wyszkowa.

Pojazd po wykonaniu niezbędnych czynności procesowych trafił na policyjny parking, z którego w najbliższym czasie odbierze go właściciel.

asp. szt. Tomasz Sitek

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.