Wołomin: Groził właścicielom sklepu – rozpoznajesz mężczyznę?

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego wołomińskiej komendy prowadzą czynności w sprawie kierowania gróźb karalnych w dniu 31 grudnia 2020r w Wołominie przy ul. Miłej wobec właścicieli sklepu spożywczego przez n/n osobę. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wileńskiej 43A w Wołominie.

Funkcjonariusze Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie zaistniałej w dniu 31 grudnia 2020 roku około godziny 13:00 w Wołominie przy ul. Miłej, gdzie n/n sprawca groził właścicielom sklepu spożywczego pozbawieniem życia i utratą zdrowia.

W toku prowadzonego postępowania zabezpieczono nagranie monitoringu z miejsca zdarzenia, na którym widoczny jest wizerunek osoby podejrzewanej o zaistniałe przestępstwo. Mężczyzna w wieku około 40 lat, ubrany w granatową bluzę, czapkę koloru zielonego, jasne spodnie jeansowe, buty sportowe, w reku trzymał charakterystyczną czerwoną reklamówkę z napisem „CARRY”.

Wszystkie osoby mogące posiadać informację na temat mężczyzny ze zdjęć proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wołominie przy ul. Wileńskiej 43A tel. 22 776 20 21, 47 72 47 238, informacje można również przekazać za pośrednictwem adresu: komendant.wolomin@ksp.policja.gov.pl.

asp. szt. Tomasz Sitek

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.