Wołomin: Kradzione samochody z narkotykami w tle

To była dobrze zorganizowana i przeprowadzona akcja policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy, której efektem było zatrzymanie na gorącym uczynku złodziei samochodów. W wyniku działań kryminalni odzyskali dwa skradzione z terenu Mazowsza samochody oraz zabezpieczyli pół kilograma narkotyków. Zatrzymani, to 26-letni mieszkańcy powiatu wołomińskiego.

Kilkutygodniowa praca policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy, skutecznie uderzyła w przestępczość samochodową. Szczegółowa analiza i ustalenia śledczych pozwoliły zorganizować szeroko zakrojoną akcję na terenie sąsiednich powiatów. I tak w nocy z wtorku na środę płoccy kryminalni na terenie powiatu sochaczewskiego, na gorącym uczynku kradzieży samochodu marki Nissan X-trail, zatrzymali dwóch młodych mężczyzn. 26-latek i jego wspólnik prowadzili skradziony w Rawie Mazowieckiej samochód do „dziupli”. I nie był to koniec ustaleń płockich śledczych. W garażu w Sochaczewie ujawnili kolejnego skradzionego nissana. Pojazd ten padł łupem zatrzymanych mężczyzn w Konstancie Jeziorna.

Podczas nocnych działań kryminalni w garażu w Wołominie, gdzie najprawdopodobniej zatrzymani przechowywali skradzione samochody, ujawnili blisko pół kilograma narkotyków w postaci marihuany i amfetaminy.

Materiał, który w toku pracy zebrali policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy nie pozostawia wątpliwości, że zatrzymani mężczyźni podejrzani są w sumie o cztery kradzieże samochodów na terenie Mazowsza w tym, kradzieży pojazdu marki Nissan z osiedla Podolszyce w Płocku.

Zatrzymani 26-letni mieszkańcy powiatu wołomińskiego usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem, jeden dodatkowo posiadania znacznej ilości narkotyków.

Autor: mł. asp. Marta Lewandowska

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.