Ząbki: Poszukiwany listem gończym Dancho Danchev

Policjanci z Komisariatu Policji w Ząbkach poszukują obywatela Bułgarii DANCHO DANCHEV. Mężczyzna ścigany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy Warszawa Praga Południe celem odbycia kary 200 dni pozbawienia wolności, oraz postanowienia wydanego przez Sąd Rejonowy Warszawa Praga Północ celem ustalenia miejsca pobytu. Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego mężczyzny o kontakt z KP Ząbki w siedzibie jednostki przy ul. Górnośląskiej 30 lub pod numerem tel. 47 72 47 821

Dancho DANCHEV s. Astanov
ur. 17 listopada 1984r Bułgaria
ostatnio zamieszkały Warszawa ul. Ostrobramska 83B

Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie:
– Listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy Warszawa Praga Południe celem odbycia kary 200 dni pozbawienia wolności za czyn z art. 65 par. 1 i 3 KKS.
– Postanowienia wydanego przez Sąd Rejonowy Warszawa Praga Północ celem ustalenia miejsca pobytu.
Dla funkcjonariuszy ważna jest każda informacja dotycząca ściganego mężczyzny i jego obecnego miejsca pobytu.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy znają miejsce pobytu poszukiwanego, o kontakt pod numerem telefonu 47 72 47 821, 47 72 47 822, telefonem alarmowym 112 lub z najbliższą jednostką Policji.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: komendant.kp-zabki@ksp.policja.gov.pl. Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej (art. 280 § 2 kpk).

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.