Zaginął Kazimierz Kowalski

Policjanci z Komisariatu Policji w Radzyminie poszukują zaginionego 66-letniego Kazimierza Kowalskiego, który ostatni raz był widziany w dniu 31 sierpnia 2021r. w miejscu zamieszkania Stary Janków, skąd udał się najprawdopodobniej do lasu na grzyby. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Kazimierz Kowalski
ur. 18.04.1955 r.,
zam. Stary Janków gm. Radzymin

Zaginiony mężczyzna w dniu 31 sierpnia 2021 roku około godz. 15:30 nikogo nie informując, gdzie się udaje wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił. Najprawdopodobniej poszedł do lasu na grzyby, gdyż w ciągu dnia kilkakrotnie o tym wspominał.

W/w ma 176 cm wzrostu, szczupły, włosy krótkie proste ciemne blond, oczy niebieskie, uszy regularne, nos prosty – lekko garbaty, posiada tylko jeden ząb (siekacz na dole, lewa strona. Ubrany w jasny sweter, granatowe spodnie dresowe, niebieskie skarpety oraz buty typu adidasy koloru ciemnego. Mężczyzna choruje na serce oraz ma zdiagnozowaną cukrzycę i przyjmuje insulinę trzy razy dziennie, gdzie dziś przyjął ją tylko rano, utyka na prawą nogę (ujęte dwa palce), nie nadużywa alkoholu, nie posiada przy sobie telefonu komórkowego. Zaginiony jest zdrowy psychicznie, ma natomiast problemy z orientacją, zwłaszcza w terenie leśnym.

Wszelkie informacje o zaginionym mężczyźnie prosimy kierować do Komisariatu Policji w Radzyminie tel. +48 47 7247780, +48 47 7247782 lub do Komendy Powiatowej Policji w Wołominie przy ul. Wileńskiej 43a, tel. (22)776-20-21 bądź kontaktować się z najbliższą jednostką Policji lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: komendant.kp-radzymin@ksp.policja.gov.pl

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.