Zastępcy komendanta powiatowego odebrali rozkazy o powołaniu na stanowiska kierownicze

Rozkaz powołania na stanowisko Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie odebrał podinspektor dr Mariusz Pawlak, podinspektor Andrzej Oleksiak na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie. Nominacje swoim zastępcom wręczył Komendant Powiatowy Policji w Wołominie inspektor dr Marek Ujazda.

Dziś w siedzibie Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Wołominie, Komendant Powiatowy Policji w Wołominie inspektor dr Marek Ujazda w obecności kadry kierowniczej powiatowej komendy, wręczył policjantom rozkazy personalne o powołaniu na stanowiska kierownicze wołomińskiej komendy.

Z dniem 9 grudnia 2021r podinspektor dr Mariusz Pawlak został mianowany Pierwszym Zastępcą Komenda Powiatowego Policji w Wołominie, podinspektor Andrzej Oleksiak na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych zastępcom Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie.

asp. szt. Tomasz Sitek

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.