Zatrzymany z narkotykami i ostrą amunicją

Ponad 39 gramów mefedronu oraz 199 sztuk ostrej amunicji ujawnili policjanci z Komisariatu Policji w Markach. Do sprawy zatrzymali 46-latka, który środki psychoaktywne posiadał przy sobie, a amunicję schował pod osłoną lewarka zmiany biegów w samochodzie. Teraz odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz amunicji bez zezwolenia.

W ubiegły piątek mareccy funkcjonariusze z ogniwa patrolowo- interwencyjnego podjęli czynności wobec kierowcy samochodu. Pojazd zaparkowany był na uboczu, a mężczyzna siedzący w środku nerwowo się rozglądał. Policjanci wylegitymowali 46-latka i szybko wyjaśnili przyczyny niespokojnego zachowania kierowcy. Przy mężczyźnie ujawnili mefedron w ilości ponad 39 gramów zapakowany w woreczek strunowy, w związku z czym natychmiast zatrzymali 46-latka.

Pomimo zapewnień mężczyzny, że w samochodzie nie ma innych nielegalnych przedmiotów, mundurowi pod osłoną lewarka od zmiany biegów znaleźli 199 sztuk ostrej amunicji. Ustalili, że mężczyzna nie posiada na nią pozwolenia.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów 46-latkowi. Teraz dopowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz amunicji bez zezwolenia. Może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Wołominie.

młodszy aspirant Monika Kaczyńska

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.