Zmiany w rozkładzie jazdy autobusów linii L43 i L46

Od poniedziałku (28.02) zmieniły się rozkłady jazdy autobusów linii L43 i L46. Przede wszystkim uruchomione zostaną nowe przystanki na terenie Zielonki Bankowej. Odpowiadając na Państwa wnioski i sugestie, wprowadzono korekty, które jeszcze lepiej dopasują rozkład do potrzeb mieszkańców – między innymi więcej kursów będzie kończyło swój bieg na przystanku CH Marki.

L43 i L46 w dni powszednie

  • przesunięto godziny odjazdów w blokach porannych;
  • kursy o 17:30 i 18:30 wydłużono do krańca CH Marki, dla osób wracających z pracy i przesiadających się między innymi  z linii 190;
  • w rozkładzie L46 pojawił się nowy kurs o godzinie 12:15 do przystanku Fabryczna (Marki);
  • na 25 kursów w dni powszednie, tylko 6 realizuje krótszą trasę do Fabrycznej.

L43 i L46 w weekend

  • w rozkładzie sobotnim L43 pojawił się nowy kurs o godzinie 18:00 z przystanku 11 Listopada i powrotny z CH Marki o godz. 18:40;
  • pozostałe godziny odjazdów bez zmian.

Nowa, stała trasa na Bankówce dla linii L43 i L46

Na obszarze Zielonki Bankowej wprowadzono nową, stałą trasę przejazdu ulicami: 11 Listopada – Paderewskiego -Armii Krajowej – Waryńskiego – Bankowa – Wojska Polskiego…

Zlikwidowany zostaje przystanek zastępczy Armii Krajowej 52 przy ul. Waryńskiego.

Uruchomione zostają przystanki:

PKP Zielonka Bankowa 02 (zlokalizowany na istniejącym chodniku przy ul. Waryńskiego za skrzyżowaniem z ul. Brzozy-Brzeziny w kierunku ul. Bankowej). Będzie to przystanek na żądanie na trasie w kierunku Marek.
Przystanek Paderewskiego 01 (zlokalizowany na chodniku przy ul. Armii Krajowej za skrzyżowaniem z ul. Paderewskiego w kierunku ul. Waryńskiego. Będzie obowiązywał jako warunkowy (na żądanie) na trasie w kierunku Marek.

Wznowiony zostaje przystanek Paderewskiego 02 (przy ul. Paderewskiego za skrzyżowaniem z ul. Armii Krajowej w kierunku ul. Bankowej).

Zmieni się nazwa przystanku Leszczynowa 01 – przystanek będzie nazywać się PKP Zielonka Bankowa 01. Przystanek obowiązywał będzie jako warunkowy (na żądanie) na w kierunku 11 Listopada.

Zmieni się charakter przystanków Młodzieżowa 01 i 02 z warunkowych na stałe, ze względu na fakt bliskiego położenia względem Szkoły Podstawowej nr 2.

Rozkłady jazdy autobusów Linii L27 nie ulegają zmianie.

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.