14 lat pracy Rzecznika Prasowego Komendy Powiatowej Policji

Aspirat Tomasz Sitek, rzecznik prasowy wołomińskiej Komendy Powiatowej Policji po 14 latach zajmowanego stanowiska oraz 28-latach służby w policji, przeszedł na emeryturę. Dziękujemy za pracę medialną Pana aspiranta i życzymy spokoju na emeryturze.

Dzisiaj jest mój ostatni dzień służby w Policji. Z tej okazji chciałbym serdecznie podziękować za ostatnie 14 lat pracy na stanowisku oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie. Służba z Wami była prawdziwym zaszczytem i nie lada przyjemnością. Dzisiaj nasze drogi zawodowe rozchodzą się, ale mam nadzieję, że spotkamy się na innych życiowych ścieżkach i jeszcze niejedno wspólnie przeżyjemy. Dziękuję za wszystkie doświadczenia, wsparcie i pomoc. Dziękuję za wszystkie wspólne sukcesy i porażki, dzięki którym wiele się wspólnie nauczyliśmy.

Doświadczenie zdobyte przez 28 lat w mundurze, z czego 26 lat w szeregach Policji, z pewnością będę wykorzystywał przez resztę swojego życia.

Szanowny Panie Komendancie Powiatowy Policji w Wołominie, Panowie Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji, Policjantki i Policjanci, Koleżanki i Koledzy chciałabym Wam wszystkim serdecznie podziękować za czas spędzony w szeregach Policji.

Dziękuje za wszystkie te lata, szczególnie te ostatnie dwa, w których przyszło nam pełnić służbę w czasach trwającej pandemii, gdzie mierzyliśmy się z wieloma trudnymi chwilami. Epidemia koronawirusa wymusiła na nas wszystkich zmianę nawyków i spowodowała wiele zmian w naszym życiu zawodowym i osobistym. Mimo tego radziliśmy sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu i wymogami, jakie przed nami zostały postawione.

Z uśmiechem na twarzy będę wspominać wszystkie spotkania, w jakich miałam okazję z Wami uczestniczyć. W trakcie całej mojej służby w Policji spotkałem wielu profesjonalistów, cieszę się też, że mogłem pracować z osobami o tak wielkim poczuciu humoru! Dziękuję za Wasze wsparcie oraz żarty, które skutecznie rozładowywały nawet najbardziej napięte sytuacje, z jakimi niejednokrotnie spotykałem się pełniąc obowiązki oficera prasowego wołomińskiej Komendy.

Serdeczne podziękowania pragnę również skierować do Starosty Wołomińskiego, Burmistrzów i Wójtów na terenie powiatu wołomińskiego, przedstawicieli rady powiatu oraz rady miast i gmin a także Sądu i Prokuratury oraz samorządowych jednostek budżetowych i pozabudżetowych, z którymi przez wszystkie te lata dane mi było współpracować.

Szczególne podziękowania kierują do wszystkich przedstawicieli mediów ogólnopolskich, regionalnych i lokalnych. Te 14 lat pracy z Wami nauczyła mnie przede wszystkim rozmowy o rzeczach trudnych, wymagających niejednokrotnie posiadania specjalistycznej wiedzy, którą zdobyłem w Policji. Dziś dziękuje za to, że jesteście, że chcieliście ze mną współpracować. Możemy się pochwalić naszym długoletnim dorobkiem prasowym, naszą pracą. Za to, że mogliśmy wspólnie kreować pozytywny wizerunek Policji jestem Wam wdzięczny, za to Was cenie, serdecznie dziękuję.

Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś nasze drogi się zejdą. Życzę Wam wszystkim wielu sukcesów, spełnienia marzeń zawodowych i prywatnych oraz dużo zdrowia.

Wszystkiego dobrego!
aspirant sztabowy Tomasz Sitek oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wołominie w latach 2008-2022

Wołomin 11 luty 2022r.

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.