24-latek z Wołomina nie zatrzymał się do kontroli drogowej

Patrol ruchu drogowego zatrzymał po krótkim pościgu kierującego toyotą 24- latka. Kierowca jadący bez uprawnień próbował uniknąć policyjnej kontroli. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w nocy z 8/9 grudnia 2020 r. na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Czosnów w powiecie nowodworskim. Funkcjonariusze ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim podjęli interwencję wobec kierującego toyotą. Mężczyzna jednak, pomimo wydania sygnałów świetlnych i dźwiękowych do zatrzymania przez osobę uprawnioną do kontroli ruchu drogowego, nie zastosował się do polecenia zatrzymania pojazdu.

Mundurowi podjęli pościg w wyniku którego zatrzymali 24- latka z Wołomina. Nie posiadał on uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Pojazd którym się poruszał odholowano.

Odpowie za niezatrzymanie się do kontroli drogowej i ucieczkę przed interweniującym patrolem. Za przestępstwo to grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.