Policjanci poszukują świadków śmiertelnych wypadków drogowych

Poszukujemy świadków wypadków drogowych, do jakich doszło 14 listopada 2020r w Wołominie i 26 listopada 2020 roku w miejscowości Nadma. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzeń, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji.

14 listopada 2020r około godziny 02:15 w Wołominie na ulicy Żelaznej, na wysokości posesji oznaczonej nr 20, kierowca pojazdu Seat Cordoba najechał na osobę leżącą na jezdni, w wnuku czego ta doznała obrażeń ciała, została przewieziona do szpitala, gdzie zmarła.

26 listopada 2020 roku w miejscowości Nadma na DW 629 dawnej DK NR 8 na wyznaczonym przejściu dla pieszych przez jezdnię jednokierunkowa idącą w kierunku Warszawy samochód osobowy marki Toyota potrącił pieszą kobietę lat. 37, która w wyniku zdarzenia doznała obrażeń ciała skutkujących jej śmiercią po przewiezieniu do szpitala.

Wydział Dochodzeniowo – Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Wołominie prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego zaistniałego w dniu 7 sierpnia 2020 roku około godziny 20:40 na wysokości miejscowości Ciemne, na trasie S8 – jezdni w kierunku Wyszkowa, gdzie pieszy – mężczyzna lat 25, przebiegając po trasie, został potrącony przez samochód KIA.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu opisanych zdarzeń oraz dysponują nagraniami z rejestratorów jazdy, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie ul. Wileńska 43a, 05-200 Wołomin tel. 47 724 72 59 lub (22) 776-20-21.

Asp. szt. Tomasz Sitek

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.