Akcja „24-Blue Rad” na terenach kolejowych

W dniach 23-24 marca trwała akcja „24 – Blue RAD” realizowana w ramach międzynarodowej organizacji państw członkowskich Unii Europejskiej – RAILPOL. Działania prowadzone są na obszarach kolejowych. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Tłuszczu i Straży Ochrony Kolei patrolują dworzec, stację kolejową i dbają o bezpieczeństwo w pociągach.

W dniach 23 – 24 marca na terenach kolejowych trwała akcja „24 – Blue RAD”. Działania są realizowane w ramach międzynarodowej organizacji państw członkowskich Unii Europejskiej – RAILPOL. Głównym celem jest kontrola osób przemieszczających się na obszarach kolejowych.

Policjanci z Komisariatu Policji w Tłuszczu oraz funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei podczas wspólnych patroli kontrolują podróżnych, sprawdzają legalność pobytu obcokrajowców a także reagują na nieprzestrzeganie przepisów porządkowych obowiązujących na obszarach kolejowych. Funkcjonariuszy dbających o bezpieczeństwo i porządek publiczny spotkać można przede wszystkim na dworcach, stacjach kolejowych oraz pociągach.

młodszy aspirant Monika Kaczyńska

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.