Poszukiwany listem gończym zatrzymany podczas wsiadania do autobusu

Dzięki czujności policjantki z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Wołominie 38-latek, który był poszukiwany listem gończym, został zatrzymany i trafił do zakładu karnego. Funkcjonariuszka rozpoznała poszukiwanego na jednej z ulic Radzyminie, gdy wracała ze spotkania edukacyjno – profilaktycznego z młodzieżą.

Zdarzenie miało miejsce w ubiegłym tygodniu. Policjantka Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Wołominie podczas drogi powrotnej ze spotkania edukacyjno-profilaktycznego z młodzieżą, na jednej z ulic w Radzyminie zauważyła mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi osoby poszukiwanej listem gończym.

O swoich spostrzeżeniach natychmiast powiadomiła funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Radzyminie. Mundurowi, którzy przyjechali na miejsce od razu podjęli czynności legitymowania wobec 38-latka. Zdążyli w samą porę, bo mężczyzna właśnie wchodził do autobusu.

Okazało się, że 38-latek mieszkaniec powiatu wołomińskiego, był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia w Warszawie w celu odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. Został zatrzymany i trafił do zakładu karnego.

młodszy aspirant Monika Kaczyńska

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.