Kobyłka: Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 7 sierpnia 2021 roku około godz. 15:14 na trasie S8 w kierunku Wyszkowa. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

Wydział Dochodzeniowo – Śledczy w Wołominie prowadzi czynności w sprawie wypadku drogowego zaistniałego dnia 07.08.2021r o godz.15:14 w miejscowości Kobyłka na trasie S8 jezdni w kierunku Wyszkowa, gdzie samochód osobowy marki BMW poruszając się lewym pasem ruchu uderzył w tył poprzedzającego pojazdu marki Volvo kierowanego przez Kamila Ch., w wyniku zderzenia samochód Volvo zmienił kierunek jazdy przemieścił się na prawy pas ruchu gdzie uderzył w lewe koło samochodu ciężarowego Volvo, który w wyniku zderzenia zmienił kierunek jazdy, zjechał na prawą stronę gdzie uderzył w separatory ruchu, barierki energochłonne a następnie spadł z wiaduktu około 8 metrów w dół. Pojazd BMW po uderzeniu z samochodem Volvo najechał na separatory jazdy i kontynuował jazdę tyłem zderzył się z sam. Peugeot poruszającym się środkowym pasem ruchu. W wyniku zdarzenia poniósł śmierć na miejscu kierowca samochodu ciężarowego Volvo. Kierowca samochodu osobowego Volvo doznał obrażeń ciała. Kierujący samochodem BMW oraz jego pasażer nie ustalając skutków zdarzenia i nie udzielając pomocy poszkodowanym oddalili się pieszo z miejsca zdarzenia

Wszystkie osoby będące naocznymi świadkami wypadku proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KPP Wołomin ul. Wileńska 43a, 05-200 Wołomin tel. 47 72-47-259 lub 22 776-20-21.

Prowadzący postępowanie: podkom. Katarzyna Przybysz-Zdunek tel. służb. 4772-47 259

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.