Nagrody dla pracowników cywilnych wołomińskiej policji

Corocznie 11 listopada od 2000 roku w Narodowe Święto Niepodległości w celu podkreślenia znaczenia roli służby cywilnej i administracji państwowej obchodzony jest Dzień Służby Cywilnej. W Policji obchodzony jest od 2009 roku, jako „Dzień Pracowników Cywilnych”. W tym roku kilku pracowników cywilnych wołomińskiej komendy zostało wyróżnionych przez Starostę Wołomińskiego Adama Lubiaka i Burmistrz Wołomina Elżbietę Radwan. Osoby te osobiście z rąk Starosty i Pani Burmistrz otrzymali listy gratulacyjne i upominki rzeczowe.

Starosta Wołomiński Pan Adam Lubiak w związku z obchodzonym 11 listopada „Dniem Pracownika Cywilnego” zaprosił do siebie w ubiegły poniedziałek 15 listopada troje pracowników Komendy Powiatowej Policji w Wołominie. Pan Marek Rychta, który w szeregach Policji służył a następnie przepracował ponad 50 lat, Pani Małgorzata Wojciechowska i Anna Ząbek w obecności Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie inspektora dr Marka Ujazdy otrzymali z rąk starosty listy gratulacyjne oraz upominki. Były życzenia wielu dalszych sukcesów zawodowych, spełnienia obranego celu oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania.

Dziś kolejni pracownicy cywilni wołomińskiej komendy Pani Anna Stanisławska i Joanna Kurek zostały zaproszone do siedziby Urzędu Miasta w Wołominie, gdzie Burmistrz Pani Elżbieta Radwan uhonorowała nasze Panie listami gratulacyjnymi oraz przygotowanymi upominkami rzeczowymi. Jak zaznaczyła Pani Burmistrz, praca, jaką wykonują osoby cywilne w Policji jest niezwykle ważna i istotna, co jest doceniane nie tylko przez kierownictwo Policji, ale również przez władze samorządowe. Z rąk Pani Burmistrz list gratulacyjny oraz upominki dla nieobecnej na uroczystości Pani Marianny Sykały odebrał Komendant Powiatowy Policji w Wołominie insp. dr Marek Ujazda.

W imieniu Kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Wołominie oraz policjantów bardzo dziękujemy Panu Staroście oraz Pani Burmistrz Wołomina za docenienie pracowników cywilnych wołomińskiej komendy.

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.