Najbliższe 363 dni spędzi w zakładzie karnym

Policjanci z Komisariatu Policji w Ząbkach zatrzymali 39-latka. Mężczyzna był poszukiwany przez sąd. W zakładzie karnym spędzi najbliższe 363 dni zgodnie z wydanym nakazem.

Policjanci podczas codziennej służby nie tylko podejmują działania prewencyjno-porządkowe, ale również poszukują i zatrzymują osoby, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Tak też w minioną środę mundurowi z Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu Policji w Ząbkach, gdy tylko uzyskali informację, że w mieszkaniu na terenie miasta może przebywać poszukiwany mężczyzna, niezwłocznie się tam udali. Na miejscu zastali i wylegitymowali 39-latka. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach potwierdziło się, że mężczyzna jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego wydanego przez Sąd Rejonowy w Wołominie. Wówczas policjanci zatrzymali 39-latka i przewieźli do komendy.

Mężczyzna trafi do zakładu karnego, gdzie będzie odbywać karę 363 dni pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo znęcania się zgodnie z art. 207 kk.

oprac. MK

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.