Pijana nastolatka jeździła autobusem od pętli do pętli

Pewna zmożona alkoholem 16-letnia mieszkanka powiatu wołomińskiego zasnęła w autobusie miejskim w Warszawie, tak mocnym snem, że na pętli na Targówku nie mógł dobudzić jej kierowca. Nietrzeźwą nastolatką zaopiekowali się strażnicy miejscy.

Około godziny 17.30 strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwej kobiecie śpiącej w autobusie na pętli przy ulicy Trockiej. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, kierowca poinformował ich, że młoda kobieta od dłuższego czasu jeździ od pętli do pętli i nie można jej dobudzić. Od pasażerki wyraźnie czuć było silną woń alkoholu. Strażnikom udało się ją wreszcie ocucić. Miała poważne problemy z utrzymaniem równowagi, ale dość siły, by wulgarnie odnosić się do podejmujących interwencję. Próbowała nawet zdejmować ubranie i rzucać nim. Funkcjonariusze, widzący rozchwianie emocjonalne dziewczyny, próbowali ją uspokoić. Ponieważ jej wygląd wskazywał, że może być nieletnia, wezwali patrol policji i pogotowie ratunkowe. W trakcie oczekiwania na przyjazd służb dziewczyna przyznała, że ma 16 lat i jest mieszkanką jednej z wiosek pod Wołominem. Powiedziała, że nie pierwszy raz piła alkohol, ale nie wyjawiła, skąd go wzięła.

Ratownicy po przeprowadzonym badaniu stwierdzili, że nie wymaga hospitalizacji. Na miejsce interwencji wezwano rodziców nieletniej, którzy około godz. 19.30 przyjechali i odebrali swoją latorośl. W najbliższych dniach zaopiekują się nią policjanci zajmujący się nieletnimi.

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.