Pijany, bez uprawnień jeździł skradzionym samochodem

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Radzyminie zatrzymali 25-latka, który chwilę wcześniej dokonał kradzieży samochodu marki Nissana Almera. Poza tym mężczyzna jeździł skradzionym autem pod wpływem alkoholu i nie posiadał do tego stosownych uprawnień. Sprawca usłyszał zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Do kradzieży samochodu osobowego marki Nissan Almera doszło 14 kwietnia br. w Kobyłce przy ulicy Napoleona. Informacja o zdarzeniu natychmiast została przekazana do wszystkich jednostek na terenie powiatu wołomińskiego.

Na rezultaty nie trzeba było długo czekać, bo po około 20 minutach policjanci z Komisariatu Policji w Radzyminie zauważyli i zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Dąbrówka, który kierował skradzionym autem. Okazało się, że mężczyzna nie posiadał stosownych uprawnień do kierowania pojazdem, a badanie jego stanu trzeźwości wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

25- latek najpierw trafił do policyjnego aresztu, by wytrzeźwieć, a następnie usłyszał zarzuty za wszystkie popełnione czyny. O jego dalszych losie ostatecznie zadecyduje sąd.

mł. asp. Monika Kaczyńska

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.